Metalinės tvoros

Viena iš patikimiausių tvorų rūšių yra metalinės tvoros. Metalinės tvoros turi savų privalumų, bet žinoma ir trūkumų. Tačiau viskas priklauso nuo jūsų poreikių, kai kurie metalinės tvoros trūkumai gali būti privalumai kitiems.

Metalines tvoros metalines-tvoros

Metalinė tvora išsiskiria savo patvarumu, kadangi metalas savaime yra patvari medžiaga ir dėl šios priežasties metalinė tvora yra daug patvaresnė už iš kitų medžiagų pagamintas tvoras. Metalinę tvorą sunkiai sulaužysi. Jei tvora yra dažyta ją labai lengva prižiūrėti, užtenka kartais nuplauti, kad nesirinktų dulkės. Jei metalinė tvora dažyta, ji ne tik atrodys gražiau už nedažyta, bet dažai taip pat ją saugos nuo rūdijimo ir korozijos. Metalinės tvoros yra cinkuojamos ir dažomos specialia technologija. Metalinės tvoros ne tik lengvai prižiūrimos, tačiau yra ir labai tvirtos ypač jei yra monolitinės ir daromos iš vientisos suvirintos medžiagos. Tokios metalinės tvoros virinamos siūliniu arba taškiniu būdu ir neturi papildomų tvirtinimo detalių.

Dar vienas metalinės tvoros pranašumas yra tai, kad ji ne tik saugi bet ir estetiškai, stilingai atrodanti. Metalas jį apdorojant pasižymi savo lankstumu, todėl šių tvorų dizainai yra neriboti ir priklauso tik nuo jūsų sumanumo ir fantazijos. Žinoma, įmantresni dizainai atsiremia į išaugusi tvoros biudžetą. Tačiau ši tvora gali būti klasikinio ar modernaus dizaino, puošta įvairiais išraitymais, ornamentais, raštais, gėlėmis ar kt. Šios tvoros dizainas tikrai yra neribotas. Nuo tvoros dizaino priklauso ir jūsų kiemo privatumas, kadangi nuo įvairių išlankstymų, priklauso kokia dalis kiemo matysis pro ją. Rinktis Jums, ar norite labiau atidengti savo kiemą ir leisti saulės spinduliams labiau pasiekti augalus ar labiau norite pasislėpti nuo kaimynų ir rinktis ne tokią visų akims pralaidžią tvorą. Nepamirškime, kad tvora ne tik skiria, bet ir jungia kaimynus.

Reikėtų pridurti, kad metalinės tvoros montavimo darbus geriau patikėti specialistams, kurie turi pakankamai patirties montuojant metalines tvoras. Kadangi šios tvoros yra sudėtingos konstrukcijos ir vieni šių darbų tikriausiai negalėsite atlikti.

Norite konsultacijos? Kreipkitės telefonu: +370 69980560