Tinklinės tvoros

tvoros tinklas kaina

Tvora reikalinga ne tik, kaip namo puošmena, tačiau ji reikalinga ir dėl saugumo. Tvoros pasirinkimas ne lengva užduotis, ir tai turi priklausyti nuo Jūsų poreikių. Jei jums rūpi privatumas, tikriausiai rinksitės metalinę, skardinę ar medinę tvorą. Tačiau jei jūs norite aptverti teritoriją tvora, pro kurią prasišviečia saulės spinduliai ir jūsų teritorija yra matoma aplinkiniams – tinklinės ar segmentinės tvoros yra nepakeičiamos. Sugalvojus tverti tvorą pirmiausia apgalvokite jos funkciją, kitas žingsnis tvoros tinklas, dizainas – jos spalva, aukštis, pamatai ir stulpeliai.

 

Tinklinės tvoros tiks tiems kas nori sutaupyti ir kam rūpi praktiškumas. Todėl į šias tvoras verta atkreipti dėmesį ieškantiems kainos ir kokybės kompromiso. Šios tvoros ne tik gražiai atrodys, bet taip pat užtikrins ir puikią apsaugą. Šias tvoras labai gerai tverti didelėse teritorijose, kadangi jos beveik išnyksta ir tampa nematomos didelėje erdvėje, todėl šios tvoros tinka žmonėms, kurie nelabai mėgsta savo teritorijas apskritai tvertis tvoromis. Taip pat tinklines tvoras galima rinktis kaimo vietovėje, kur taip pat reikia aptverti dideliais teritorijas. Iš tinklinių tvorų daromi netgi šunų aptvarai, kurie puikiai atitinką savo funkciją.

 

Tinklinės tvoros taip pat yra nepamainomos, turint ribotą biudžetą. Lyginant tinklinę tvorą su medine ar mūrine tvora jos yra nebrangios, bet tarnauja ilgai, net ir neskiriant joms daug priežiūros. Praktiškai tinklinėms tvoroms nereikia jokios priežiūros. Renkantis tinklinę tvorą įsitikinkite, kad tai yra Europos Sąjungos sertifikuotas produktas, pagamintas iš kokybiškų medžiagų, o ne pigių pakaitalų.

Tinklines tvoros

 

Jei nuspręsite tverti tvorą pats, tinklinių tvorų montavimas taip pat nėra sudėtingas ir reikalingų įrankių sąrašas nebus labai ilgas. Visi tvoros elementai puikiai dera vieni su kitais. Kuriant šias tvoras, daug dėmesio buvo skirta aptvėrimo sistemos kokybei, išvaizdai, nepriekaištingai estetikai, tvirtumui ir galimybei greitai užtverti pasirinktą teritoriją. Tačiau šį darbą patikėjus specialistams jis žinoma bus atliktas daug kokybiškiau ir nereikės nerimauti dėl tvoros tvirtumo. Pasirinkę tinklinę tvorą tikrai nenusivilsite dėl jos tarnavimo laiko, priežiūros ir saugumo užtikrinimo.

Norite konsultacijos? Kreipkitės telefonu: +370 69980560